Podwójne szczęście

Paula Tumala urodziła i opowiedziała o tym, jak wyglądał jej poród

Patrycja | dnia: 16-01-2020 | skomentuj

Paula Tumala urodziła i opowiedziała o tym, jak wyglądał jej poród

AKPA

Oceń


Paula Tumala zaistniała w show biznesie jako Słowianka. Wystąpiła bowiem w teledysku znanego wszystkim Donatana. Głośno było o niej z niewielu powodów, a wszystkie były właściwie takie same – chodziło bowiem o wyjścia na czerwony dywan. Teraz media nie dają jej spokoju z powodu bliźniaczej ciąży. W pewnym sensie to się zmieni – celebrytka dopiero co powiła swoje malutkie córeczki. W czwartek, na jej profilu na Instagramie, pojawiło się zdjęcie jej pociech – Nadii i Anastazji – pod którym Tumala dokładnie opisała swój poród.

  Zobacz także  


Czy teraz dołączy do grona gwiazd, które dzielą się macierzyństwem na Instagramie?

Paula Tumala urodziła

W rozmowie z Pudelkiem powiedziała, że bardzo bała się swojego porodu i nie była na niego przygotowana. Przebywała na oddziale patologii ciąży, a decyzja o rozwiązaniu ciąży przez cesarskie cięcie była podjęta w zasadzie z dnia na dzień.

Jak powiedziała świeżo upieczona mama - dziewczynki póki co muszą zostać na obserwacji, ze względu na to, że są wcześniakami urodzonymi w 35. miesiącu ciąży. Obserwacja zazwyczaj trwa do 37. tygodnia.

Na swoim Instagramie podzieliła się wpisem o porodzie i zdjęciem swoich córeczek:

Cześć kochani, dokładnie dwa dni temu o godz 10:33 i 10:35 przyszły na świat moje dwa największe skarby. Dziewczynki są bardzo silne, pomimo tego, że są wcześniakami. Przede mną i moim ukochanym najpiękniejsza, a zarazem najtrudniejsza przygoda w życiu. Trzymajcie za całą Naszą czwóreczkę kciuki i życzcie proszę nam dużo zdrówka. Anastazja, Nadia, Ja i Karol pozdrawiamy z najlepszego miejsca w Warszawie - Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny(WUM) w Warszawie i wysyłamy mnóstwo pozytywnej energii!

Gratulujemy!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Cześć kochani, dokładnie dwa dni temu o godz 10:33 i 10:35 przyszły na świat moje dwa największe skarby ❤️❤️ Dziewczynki są bardzo silne, pomimo tego, że są wcześniakami. Przede mną i moim ukochanym najpiękniejsza, a zarazem najtrudniejsza przygoda w życiu. Trzymajcie za całą Naszą czwóreczkę kciuki i życzcie proszę nam dużo zdrówka 🙏🏻 ❤️ Anastazja, Nadia, Ja i Karol pozdrawiamy z najlepszego miejsca w Warszawie - Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny(WUM) w Warszawie i wysyłamy mnóstwo pozytywnej energii😌 Szczególne podziękowania dla dr Macieja Gawlaka i całego personelu, który dba o Nas każdego dnia ❤️ #bliźniaki #bliźniaczki #miłość #rodzina #warszawa

Post udostępniony przez PAULA TUMALA OFFICIAL (@paulatumala)
Dodaj komentarz