Kim jest?

Olga Kalicka - Magda z "Rodzinki.pl". Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, dzieci, mąż

Patrycja | dnia: 10-03-2020 | skomentuj

Olga Kalicka - Magda z "Rodzinki.pl". Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, dzieci, mąż

AKPA

Oceń


Olga Kalicka to polska aktorka filmowa, teatralna, tancerka i prezenterka telewizyjna. Swoją popularność zawdzięcza głównie roli Magdy w serialu „Rodzinka.pl”. Obecnie oddaje się wychowaniu swojej pociechy. Kim dokładnie jest Olga Kalicka?

Wszystko o: Olga Kalicka

Data i miejsce urodzenia: 3 sierpnia 1993, Piaseczno
Zawód: aktorka
Partner: Cezary Nowak
Dzieci: Aleksy (2019)
Wzrost: 160 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @olgakalicka

Kariera

W 2011 roku pojawiła się w filmie „Księstwo”. W latach 2011-2012 grała Kasię Cieplak w serialu „Plebania”. Występowała epizodycznie w serialach „Prawo Agaty” czy „Na dobre i na złe”. Jak pisaliśmy – wcielała się w postać Magdy w serialu „Rodzinka.pl” co zapewniło jej popularność i sympatię innych ludzi. Od 2016 roku gra Justynę Górską w serialu „M jak miłość”.
W 2013 roku rozpoczęła studia w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Od 2018 roku jest etatową aktorką w „Teatrze Kwadrat”.

  Zobacz także  

Pozostałe przedsięwzięcia

W 2016 roku brała udział w programie „Taniec z gwiazdami”, gdzie, z partnerem Rafałem Maserakiem, zajęła drugie miejsce w finale. Jesienią 2018 roku poprowadziła program „World of Dance Polska”. Od 2020 roku jest właścicielką marki odzieżowe „Reves”.

Życie prywatne

Jest córką Danuty i Andrzeja Kalickich. Wychowywała się w Piasecznie. Jest zaręczona z niejakim Cezarym Nowakiem, z którym doczekała się w 2019 roku syna – Aleksego.
Dodaj komentarz