Kim jest?

Mrozu – autor piosenki Nic do stracenia. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka

Marta | dnia: 21-01-2021 | skomentuj

Mrozu – autor piosenki Nic do stracenia. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka

AKPA

Oceń


Mrozu jest polskim wokalistą, kompozytorem, autorem tekstów i producentem muzycznym. Jest zdobywcą Eska Music Awards i Viva Comet Awards. Znany jest z takich przebojów jak „Miliony monet”, „Szerokie wody”, „Jak nie my to kto?” czy „Nic do stracenia”. Do tej pory wydał pięć albumów studyjnych, z których jeden zdobył status platynowej płyty. Sprawdźcie, czy wiecie o nim wszystko.

Wszystko o: Mrozu

Pełne imię i nazwisko: Łukasz Mróz
Data i miejsce urodzenia: 22 lipca 1986, Wrocław
Zawód: piosenkarz, kompozytor, autor tekstów, producent muzyczny
Partner: Monika Partyce
Dzieci: brak
Wzrost: brak informacji
Waga: brak informacji
Instagram: @mrozu_

  Zobacz także  

Kariera

Łukasz Mróz od dziecka interesował się muzyką, a w liceum uczęszczał do klasy o profilu teatralnym. Występował w musicalach w Teatrze Lalek we Wrocławiu i Centrum Sztuki Impart. Zdobył nagrodę w konkursie Agnieszki Osieckiej „Bardzo Wielka Woda”. Początkowo współpracował z wrocławskim raperem Wozem, z którym nagrał piosenkę „Jestem imprezą”, która stał się hitem. Współpracował z wieloma artystami, w tym między innymi z Natural Dead Killaz, Jamalem, Junior Stress, Molestą Ewenement, Dj-em Kennethem, White House i EastWest Rockers. W 2009 roku ukazał się jego debiutancki album studyjny zatytułowany „Miliony monet”. Rok później wydał drugą płytę „Vabank” i wziął udział w 11. edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Następnie nagrał albumy „Rollercoaster” (2014), który pokrył się platyną, „Zew” (2017), który uzyskał status złotej płyty oraz „Aura” (2019), który również pokrył się złotem.

Życie prywatne

Piosenkarz w przeszłości spotykał się z Mariną Łuczenko. W 2020 roku był widywany z nową partnerką, modelką Moniką Partyce.
Dodaj komentarz