Kim jest?

Magdalena Różczka - Alicja Keller z "Lekarzy". Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

Patrycja | dnia: 07-06-2020 | skomentuj

Magdalena Różczka - Alicja Keller z "Lekarzy". Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

AKPA

Oceń


Magdalena Różczka jest polską aktorką filmową, teatralną i dubbingową, którą można wielokrotnie było oglądać zarówno w serialach telewizyjnych, jak i kinowych hitach. Jej głos w dubbingowanych przez nią produkcjach jest nie do podrobienia. Poznajcie lepiej Różczkę. 

Wszystko o: Magdalena Różczka 

Data i miejsce urodzenia: 27 lipca 1978, Nowa Sól 
Zawód: aktorka 
Partner: Jan Holoubek 
Dzieci: Wanda, Helena, trzecia córka 
Wzrost: 172 cm 
Waga: brak informacji 
Instagram: @magdalena_rozczka 

Młodość 

Uczyła się w Szkole Podstawowej nr 8 w Nowej Soli, a potem w Liceum Ekonomicznym. W szkole średniej wykazywała już zainteresowanie aktorstwem, kiedy to grała w amatorskim teatrze „Terminus A Quo”. W 2004 roku ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej w Warszawie. 

 

  Zobacz także  

Kariera 

Zanim zawodowo zajęła się aktorstwem, studiowała przez pół roku informatykę na Uniwersytecie Zielonogórskim, a także pracowała w drogerii. Pracowała również jako protokolantka. Studiowała również socjologię, ale trwało to dwa lata. Pojawiała się w takich produkcjach jak „Lejdis”, „Lekarze”, „Usta Usta” czy „1800 gramów”. Jest, od 2010 roku, ambasadorem dobrej woli UNICEF. 

Życie prywatne 

Była związana ze scenarzystą Michałem Marcem, z którym ma córkę Wandę. W 2014 roku urodziła drugą córkę - Helenę, ze związku z Janem Holoubkiem. Ma również trzecią córkę, która przyszła na świat w 2020 roku. Jest wegetarianką. 
Dodaj komentarz