Kim jest?

Kellan Lutz - przystojny wampir ze Zmierzchu. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona

Patrycja | dnia: 16-12-2021 | skomentuj

Kellan Lutz - przystojny wampir ze Zmierzchu. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona

wikimedia.org

Oceń


Kellan Lutz to amerykański aktor filmowy i telewizyjny, którego wiele osób zapewne kojarzy z roli w serii filmów "Zmierzch". Sprawdźcie, jak dobrze go znacie. 

Wszystko o: Kellan Lutz 

Pełne imię i nazwisko: Kellan Christopher Lutz 
Data i miejsce urodzenia: 15 marca 1985, Dickinson 
Zawód: aktor, model 
Partnerka: Brittany Lutz (żona od 2017)
Dzieci: Ashtyn Lilly (2021) 
Wzrost: 185 cm 
Waga: ok. 80 kg
Instagram: @kellanlutz

Wczesne lata 

Kellan Lutz urodził się w Dickinson w stanie Dakota Północna. Jest synem Karli i Bradleya. Wychowywał się z siostrą Brittany i sześcioma braćmi: Brandonem, Tannerem, Davidem, Danielem, Chrisem i Bradem. Jako nastolatek pracował jako model. Studiował na Chapman University na wydziale technologii chemicznej i inżynierii procesowej.

 

  Zobacz także  

Kariera 

Rozpoczynał małymi rolami epizodycznymi w serialach takich jak "Moda na sukces" czy "Beverly Hills, 90210". Często grywał również w teledyskach. Najbardziej znany jest jednak ze swojej roli w produkcjach "Zmierzch", gdzie wcielał się w rolę Emmetta Cullena. Pracuje również jako model. W 2009 roku trafił na listę "Najgorętszych kawalerów lata" magazynu "People". 

Życie prywatne 

Spotykał się m.in. z Miley Cyrus. Od 2017 roku jest mężem Brittany Lutz. Para w 2021 roku doczekała się dziecka - córki, Ashtyn Lilly, która przyszła na świat 22 lutego. Wcześniej para straciła dziecko, kiedy Brittany była w 6 miesiącu ciąży. 
Dodaj komentarz