Kim jest?

Juan Jesus - brazylijski obrońca. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

Mateusz | dnia: 25-01-2023 | skomentuj

Juan Jesus - brazylijski obrońca. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

Wikimedia / CC BY-SA 3.0 / Football.ua

Oceń


Juan Jesus (a właściwie Juan Guilherme Nunes Jesus) urodził się 10 czerwca 1991 w Belo Horizonte. Jest brazylijskim piłkarzem występującym na pozycji obrońcy. Obecnie reprezentuje barwy włoskiego klubu SSC Napoli.

Wszystko o: Juan Jesus

Imię i nazwisko: Juan Guilherme Nunes Jesus
Zawód: piłkarz
Data i miejsce urodzenia: 10 czerwca 1991 / Belo Horizonte
Wzrost: 185 cm
Waga: 83 kg
Żona: Caroline Neto Jesus (od 2012)
Dzieci: brak informacji
Instagram: @juan05jesus

  Zobacz także  

Kariera

Juan Guilherme Nunes Jesus piłkarską karierę rozpoczynał w Brazylii, gdzie reprezentował barwy klubu SC Internacional. Dobre występy w Ameryce Południowej poskutkowały transferem do Europy, gdzie zawodnik trafił w 2012 roku. Wówczas to zasilił drużynę Interu Mediolan, w której występował do 2016 roku. Stamtąd trafił na roczne wypożyczenie do AS Romy, a ostatecznie klub z Rzymu zdecydował się na jego stałe zatrudnienie. Przygoda Juana Jesusa ze stołecznym klubem zakończyła się w 2021, gdy sięgnął po niego inny włoski gigant, SSC Napoli, którego barwy reprezentuje do dzisiaj. Zawodnik ma na swoim koncie także występy w reprezentacji Brazylii (zarówno seniorskiej, jak i juniorskiej).

Życie prywatne

O życiu prywatnym piłkarza wiadomo niewiele i prawdopodobnie skupia się on na zawodowej karierze. W sieci znaleźć można jednak informacje, że jego żoną jest Caroline Neto Jesus.
Dodaj komentarz