Kim jest?

Ben Davies - obrońca z Walii. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Mateusz | dnia: 25-01-2023 | skomentuj

Ben Davies - obrońca z Walii. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Wikimedia / CC BY-SA 3.0 / Steindy

Oceń


Ben Davies (a właściwie Benjamin Thomas Davies) urodził się 24 kwietnia 1993 w Neath. Jest walijskim piłkarzem występującym na pozycji obrońcy. Obecnie reprezentuje barwy angielskiego klubu Tottenham Hotspur.

Wszystko o: Ben Davies

Imię i nazwisko: Benjamin Thomas Davies
Zawód: piłkarz
Data i miejsce urodzenia: 24 kwietnia 1993 / Neath
Wzrost: 181 cm
Waga: 76 kg
Partnerka: Emily Caplan
Dzieci: brak informacji
Instagram: @bendavies33

  Zobacz także  

Kariera

Benjamin Thomas Davies pierwsze piłkarskie kroki stawiał w rodzimej Walii, gdzie grał w juniorskiej drużynie Swansea City. Dobre występy zaowocowały przeniesieniem piłkarza do pierwszego zespołu popularnych Łabędzi, z którymi sięgnął po Puchar Ligi Angielskiej w roku 2013. Klub nie był jednak w stanie zatrzymać swojego wychowanka i w 2014 roku zasilił on inny brytyjski klub, Tottenham Hotspur, którego barwy reprezentuje do dziś. Doświadczony piłkarz ma na swoim koncie także występy w dorosłej reprezentacji Walii, w której zadebiutował w 2012 roku (wcześniej występował w drużynach młodzieżowych swojego kraju). Obecnie wyceniany jest na około 20 milionów euro.

Życie prywatne

Ben Davies dość pilnie strzeże swojego życia prywatnego i mało informacji na jego temat znajdziemy w sieci. Z internetu możemy się jednak dowiedzieć, że jego życiową partnerką od 2019 roku jest Emily Caplan.
Dodaj komentarz