Kim jest?

Jesse Lingard - zawodnik Nottingham Forest. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Mateusz | dnia: 22-02-2023 | skomentuj

Jesse Lingard - zawodnik Nottingham Forest. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Wikimedia / CC BY-SA 3.0 / soccer.ru - Кирилл Венедиктов

Oceń


Jesse Lingard (Jesse Ellis Lingard) urodził się 15 grudnia 1992 w Warrington. Jest angielskim piłkarzem, który występuje na pozycji ofensywnego pomocnika. Obecnie reprezentuje barwy angielskiego Nottingham Forest F.C.

Wszystko o: Jesse Lingard

Imię i nazwisko: Jesse Ellis Lingard
Zawód: piłkarz
Data i miejsce urodzenia: 15 grudnia 1992 / Warrington
Wzrost: 175 cm
Waga: 65 kg
Partnerka: brak informacji
Dzieci: córka
Instagram: @jesselingard

  Zobacz także  

Kariera

Jesse Ellis Lingard to wychowanek Manchesteru United, który w barwach Czerwonych Diabłów rozegrał blisko 150 spotkań. W ich barwach wygrywał między innymi Ligę Europejską i Puchar Anglii. Utrzymanie stałej pozycji w drużynie United nie było jednak łatwe i piłkarz wielokrotnie udawał się na wypożyczenia. Występował w ramach krótkoterminowych umów w Leicester City (2012-2013), Birmingham City (2013-2014), Brighton & Hove Albion (2014), Derby County (2015) i West Ham United (2021). W 2016 roku Lingard zadebiutował w reprezentacji Anglii (wcześniej grał w drużynach młodzieżowych swojego kraju). Na koncie ma brązowy medal wywalczony w barwach reprezentacji w rozgrywkach Ligi Narodów. Obecnie wyceniany na około 14 milionów euro.

Życie prywatne

O życiu prywatnym Lingarda wiadomo niewiele. W mediach znajdziemy informacje o jego córce, Hope, której matką jest była partnerka piłkarza, Rebecca Halliday. Więcej o jego życiu prywatnym znaleźć można na przykład na Instagramie.
Dodaj komentarz