Piękny gest!

Jakub Błaszczykowski przekazał 400 tysięcy złotych na walkę z koronawirusem

Redakcja PinkWall | 22-03-2020 | skomentuj

Jakub Błaszczykowski przekazał 400 tysięcy złotych na walkę z koronawirusem

AKPA

Oceń


Coraz bardziej są nam potrzebne pieniądze, które mogłyby ułatwić walkę z koronawirusem. Polski rząd zareagował dość szybko – zamknięto kina, teatry, centra handlowe i inne tym podobne ośrodki. Służba zdrowia jednak z pewnością najbardziej odczuje sytuację, która panuje na świecie. Już w tym momencie są przygotowani na przeciążenia, jakie ich czekają. Zwrócenie uwagi na tak istotny temat przez celebrytów jest ważne, ale istotne w tej sytuacji są również pieniądze. Jakub Błaszczykowski i jego fundacja stanęli na wysokości zadania – przekazali 400 tysięcy złotych na walkę z koronawirusem. Piękne, prawda?

  Zobacz także  


Błaszczykowski walczy z koronawirusem

Jakub Błaszczykowski nie miał łatwego życia – doskonale pamięta o tym, jak to jest, kiedy potrzebuje się pomocy. Dlatego robi wszystko, aby taką pomoc potrzebującym zapewnić. Nie powinno więc dziwić, że założył swoją fundację - „Fundacja Ludzki Gest Jakuba Błaszczykowskiego”. To właśnie z jej oficjalnego profilu na Facebooku można było dowiedzieć się o tym, że przekazali 400 tysięcy złotych na walkę z pandemią:

Szanowni Państwo, walka z pandemią koronawirusa ma ogromny wpływ na życie nas wszystkich. Przed nami jeden z najważniejszych sprawdzianów z empatii oraz odpowiedzialności. Kuba Błaszczykowski wraz z Fundacja Ludzki Gest Jakub Błaszczykowski postanawiają przeznaczyć na walkę z pandemią koronawirusa kwotę w wysokości 400 000 złotych. #zostanwdomu Jesteśmy razem. Pomagamy. Dbajcie o siebie i swoich bliskich. Kuba Błaszczykowski

Czy ktoś, oprócz Błaszczykowskiego i Kulczyk, postanowi wspomóc polską służbę zdrowia?

Pamiętajcie, że każdy z was może być bohaterem – na stronie siepomaga jest specjalna zbiórka, na której można wpłacić pieniądze, które zostaną przekazane na służbę zdrowia.
Dodaj komentarz