Od razu mu wpadła w oko

David Beckham z okazji 21. rocznicy ślubu wspomina, jak zakochał się w żonie

Redakcja PinkWall | 06-07-2020 | skomentuj

David Beckham z okazji 21. rocznicy ślubu wspomina, jak zakochał się w żonie

wikipedia.org

Oceń


David i Victoria Beckhamowie obchodzą właśnie dwudziestą pierwszą rocznicę ślubu. Chociaż minęło już tyle lat, ich małżeństwo wciąż uchodzi za jedno z najbardziej dobranych w show biznesie. Udało im się założyć nie tylko liczną i zgraną rodzinę, ale również z powodzeniem spełniać się zawodowo. Para doczekała się czwórki dzieci – Brooklyna, Cruza, Harper i Romeo. Wprawdzie co jakiś czas pojawiają się pogłoski na temat kryzysu w związku byłej Spicetki i piłkarza, ale oboje zawsze podkreślają, że są one nieprawdziwe. Tym razem rocznicę ślubu Beckhamowie postanowili uczcić własnoręcznie wykonanymi prezentami. Zmontowali archiwalne zdjęcia oraz nagrania, wśród których znalazły się niepublikowane dotąd materiały i zamieścili je na swoich instagramowych profilach.

  Zobacz także  


Beckhamowie złożyli sobie również wzruszające życzenia, w ramach których piłkarz zdradził, w którym momencie zakochał się w swojej żonie.

Początki znajomości

Ślub Beckhamów odbył się w drugą rocznicę pierwszej randki, 4 lipca 1999 roku. Victoria z okazji rocznicy zamieściła na Instagramie wpis, w którym wyznała, że nie może uwierzyć, że minęło już dwadzieścia jeden lat, odkąd wraz z Davidem powiedzieli sobie sakramentalne „tak”:

Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy, Davidzie. Nie mogę uwierzyć, że 21 lat minęło od kiedy powiedzieliśmy sobie „tak". Czwórka dzieci, cztery psy i tyle śmiechu. Kocham Cię mocniej każdego dnia.

Z kolei David  postanowił nieco bardziej otwarcie powspominać okoliczności, w których po raz pierwszy zwrócił uwagę na swoją przyszłą żonę. Okazuje się, że stało się to w momencie, gdy w telewizji zobaczył zespół Spice Grils. Victoria od razu zawróciła mu w głowie, jednak nawet nie przypuszczał, że już kilka lat później założy z nią rodzinę:

Cóż, około 23 lata temu siedziałem w pokoju z Gary'm Nevillem i zobaczyłem w telewizji Spice Girls. Odwróciłem się do niego i powiedziałem: „Och, podoba mi się ta w czarnym kostiumie”. Kto by pomyślał, że po latach będziemy świętować 21. rocznicę ślubu i mieć czwórkę najpiękniejszych i najbardziej idealnych dzieci na świecie. Dziękuję Ci, szczęśliwej rocznicy. Kocham cię.

Pod rocznicowymi wyznaniami pary pojawiło się mnóstwo wpisów od fanów z gratulacjami. O komentarz pokusiły się także dzieci Beckhamów, które napisały krótko „Szczęśliwej rocznicy, mamo i tato, kochamy was”. My również przyłączamy się do życzeń i mamy nadzieję, że David i Victoria będą ze sobą świętować jeszcze wiele kolejnych radosnych rocznic.
Dodaj komentarz