Kim jest?

Emma Watson – filmowa Hermiona Granger. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner

Marta | dnia: 01-10-2020 | skomentuj

Emma Watson – filmowa Hermiona Granger. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner

wikipedia.org

Oceń


Emma Watson to brytyjska aktorka i modelka, której międzynarodową sławę przyniosła rola Hermiony Granger, w którą wcielała się w serii filmów o Harrym Potterze. Była twarzą marki Burberry, a w wieku piętnastu lat została najmłodszą aktorką, która trafiła na okładkę magazynu „Teen Vouge”. Co jakiś czas krążą plotki o jej bliskiej relacji z Tomem Feltonem. Sprawdźcie, czy wiecie o niej wszystko.

Wszystko o: Emma Watson

Pełne imię i nazwisko: Emma Charlotte Duerre Watson
Data i miejsce urodzenia: 15 kwietnia 1990, Paryż, Francja
Zawód: aktorka
Partner: Leo Alexander Robinton (2020-)
Dzieci: brak
Wzrost: 165 cm
Waga: 50 kg
Instagram: @emmawatson

  Zobacz także  

Kariera

Emma Watson od dziecka pragnęła zostać aktorką i uczyła się śpiewu, tańca i aktorstwa w Stagecoach Theatre Arts. W wieku siedmiu lat zwyciężyła w konkursie poetyckim Daisy Pratt Poetry Competition. Gdy miała jedenaście lat otrzymała rolę Hermiony Granger w ekranizacji słynnej powieści autorstwa J. K. Rowling „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”. Watson wystąpiła później w kolejnych produkcjach z serii – w „Komnacie Tajemnic”, „Więźniu Azkabanu”, „Czarze Ognia”, „Zakonie Feniksa”, „Księciu Półkrwi” oraz „Insygniach Śmierci”. Rola przyjaciółki Harry’ego Pottera przyniosła jej międzynarodową sławę i otworzyła drzwi do innych kasowych produkcji, takich jak „Piękna i Bestia” czy „Bling Ring”. Gwiazda w 2004 roku zasiadała w jury przyznającym First Light Film Award. W 2009 roku została twarzą brytyjskiej marki Burberry.

Życie prywatne

Przez pewien czas pojawiały się plotki o związku aktorki z kolegą z planu „Harry’ego Pottera”, Tomem Feltonem. W 2020 roku Emma Watson zaczęła się spotykać z amerykańskim biznesmenem, Alexandrem Robintonem. Gwiazda jednak później powiedziała w wywiadzie, że „jest swoim własnym partnerem”.
Dodaj komentarz