Kim jest?

Zara Larsson – szwedzka wokalistka. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner

Marta | dnia: 19-11-2020 | skomentuj

Zara Larsson – szwedzka wokalistka. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner

wikipedia.org/Glenn Francis, www.PacificProDigital.com/CC BY-SA 4.0

Oceń


Zara Larsson jest szwedzką piosenkarką, która karierę rozpoczęła dzięki udziałowi w programach typu talent-show. Zrobiło się o niej głośno za sprawą takich hitów jak „Lush Life”, „Ain’t My Fault”, „Never Forget You” czy „This One’s For You”. Jest laureatką Grammis Award i Europejskich Nagród Muzycznych MTV. Jej single trafiają na pierwsze miejsca światowych list przebojów. Wiecie o niej wszystko?

Wszystko o: Zara Larsson

Pełne imię i nazwisko: Zara Maria Larsson
Data i miejsce urodzenia: 16 grudnia 1997, Sztokholm, Szwecja
Zawód: wokalistka
Partner: brak informacji
Dzieci: brak
Wzrost: 163 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @zaralarsson

  Zobacz także  


Kariera

Zara Larsson w 2007 roku przeszła do finału konkursu talentów Stjärnskott i zagrała w musicalu „Dźwięki muzyki”. Rok później wygrała drugą edycję programu „Talang”. Wykonany przez nią utwór Celine Dion „My Heart Will Go On” stał się przebojem w Szwecji. W 2013 roku nagrała pierwszą EPkę „Introducing”, która trzykrotnie pokryła się platyną. Promujący ją utwór „Uncover” trafił na szczyty list przebojów w Szwecji, Norwegii i Danii. W tym samym roku wokalistka nagrała minialbum „Allow Me to Reintroduce Myself” z singlem „She’s Not Me”. Kilka miesięcy później wystąpiła podczas koncertu na cześć laureatów Nagrody Nobla. W 2014 roku ukazał się singiel „Carry You Home” i Larsson nagrała debiutancki album studyjny, pt. „1”, który otrzymał status platynowej płyty. W 2015 roku wokalistka zaprezentowała kolejną Epkę „Uncover” oraz singiel „Lush Life”. W 2016 roku wraz z Davidem Guettą nagrała utwór „This One’s for You”, który stał się hymnem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. W 2017 roku wydała drugi album studyjny, pt. „So Good”.

Życie prywatne

Wokalistka przez pewien czas spotykała się z modelem Brianem Whittakerem. W 2019 roku pojawiły się informacje o zakończeniu ich relacji.
Dodaj komentarz