Kim jest?

Marcin Meller - były prowadzący "Dzień dobry TVN". Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

Patrycja | dnia: 27-08-2020 | skomentuj

Marcin Meller - były prowadzący "Dzień dobry TVN". Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

AKPA

Oceń


Marcin Meller to polski historyk, dziennikarz i prezenter telewizyjny. Jest dyrektorem wydawniczym Grupy Wydawniczej Foksal. Jak dobrze go znacie i co o nim wiecie? Sprawdźcie koniecznie. 

Wszystko o: Marcin Meller 

Data i miejsce urodzenia: 23 października 1968, Warszawa 
Zawód: dziennikarz 
Partnerka: Agnieszka Niezgoda (rozwód), Anna Dziewit (żona od 2007 - obecnie)
Dzieci: Gustaw, Basia 
Wzrost: 184 cm 
Waga: brak informacji 
Instagram: @marcin_meller_arbuz 

Młodość 

Jest absolwentem klasy humanistycznej XI Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Reja w Warszawie i Wydziału Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego w 1995 roku. Był działaczem podziemnego Niezalenego Zrzeszenia Studentów, Pomarańczowej Alternatywy i organizatorem popularnych balów przebierańców u Architektów na Koszykowej. 

 

  Zobacz także  

Kariera 

Przez wiele lat pracował jako reporter w tygodniku „Polityka”, gdzie zajmował się tematyką międzynarodową, polityczną i obyczajową. Był redaktorem naczelnym „Playboya”. Był felietonistą „Wprost”, a od marca 2012 roku pisze felietony do „Newsweeka”. Był gospodarzem „Agent”, a także współprowadzącym „Dzień dobry TVN”. Prowadzi „Drugie śniadanie mistrzów”. 

Życie prywatne 

Dwukrotnie żonaty. Najpierw z dziennikarką Agnieszką Niezgodą, a następnie z Anną Dziewit,  którą doczekał się dwójki dzieci - Gustawa i Basi. 
Dodaj komentarz