Wbił jednak szpilę byłej partnerce

Marcin Gortat planuje założenie rodziny? Udzielił szczerego wywiadu

Redakcja PinkWall | 22-06-2020 | skomentuj

Marcin Gortat planuje założenie rodziny? Udzielił szczerego wywiadu

AKPA

Oceń


Marcin Gortat osiągnął wielki sukces - rozwija się zawodowo, udało mu się spotkać swoją prawdziwą miłość, a teraz wydaje się, że chciałby wejść na zupełnie inny poziom związku. Niedawno sportowiec powiedział kilka słów o swojej obecnej partnerce - Żanecie Stanisławskiej. Przy okazji, niestety, wbił szpilę swojej byłej ukochanej. 

Marcin Gortat o nowym związku 

O związku Gortata i Żanety Stanisławskiej zaczęło się robić głośno zimą ubiegłego roku, kiedy pojawili się razem na Gali Mistrzów Sportu. Media od razu zaczęły rozpisywać się o kobiecie i zastanawiali się - kim dokładnie jest. Jak się okazuje to członkini Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu i trenerka biznesu. Partnerka Gortata prowadzi również szkolenia z makijażu permanentnego i jest ekspertką z zakresu medycyny estetycznej. 

 

  Zobacz także  


Jak się okazuje - Marcin poważnie myśli o relacji z Żanetą. Podczas wywiadu w programie „Pytanie na śniadanie” zdradził, że jego związek wszedł na kolejny etap. Koszykarz wyznał: 

Stałem się kompletnie wolnym człowiekiem. Teraz mogę poświęcić się rodzinie. I kto wie, jak Bóg da, może ją powiększymy

Gortat postanowił również nawiązać do swojego byłego związku - chociaż nie zaznaczył którego, to wiele osób stawiało na Alicję Bachledę-Curuś. Wyraźnie zaznaczył, że jego eks była zaborczą osobą, od której udało mu się uratować: 

Cieszy mnie to, że wstaję rano i nie mam osoby, która mnie kontroluje (...), nie mam osoby, która zwraca mi uwagę, że nie założyłem garnituru na mecz, ponieważ źle się wypowiedziałem w mediach

Jak sądzicie? O kogo może chodzić? 
Dodaj komentarz