Kim jest?

Kasia Cerekwicka - autorka hitu "Na kolana". Wiek, wzrost, waga, Instagram, partner, plotki

Redakcja PinkWall | 07-05-2020 | skomentuj

Kasia Cerekwicka - autorka hitu "Na kolana". Wiek, wzrost, waga, Instagram, partner, plotki

AKPA

Oceń


Katarzyna Cerekwicka to polska gwiazda, która wylansowała przebój „Na kolana”, który swego czasu śpiewali wszyscy. Stał się on jednym z hymnów lat 00. Co dzisiaj słychać u Kasi Cerekwickiej? Sprawdźcie koniecznie! 

Wszystko o: Kasia Cerekwicka 

Pełne imię i nazwisko: Katarzyna Elżbieta Cerekwicka 
Data i miejsce urodzenia: 17 marca 1980, Koszalin 
Zawód: piosenkarka, autorka tekstów 
Partner: brak informacji 
Dzieci: brak informacji 
Wzrost: brak informacji
Waga: brak informacji 
Instagram: @kasia_cere

Wykształcenie 

Kasia Cerekwicka wielokrotnie podkreślała, że nie jest „śpiewającą mechaniczką samochodową”. Faktycznie, przez dwa lata uczęszczała do Zespołu Szkół Samochodowych w Koszalinie, ale w drugiej klasie liceum przeprowadziłą się do Warszawy i tam uczyła się w Centrum Kształcenia Ustawicznego. Ukończyła podstawową szkołę muzyczną w Koszalinie, a także Akademię Muzyczną w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Cerekwicka jest magistrem sztuki i psychologii. Ukończyła również psychotraumatologię na SWPS. 

 

  Zobacz także  


Kariera muzyczna 

Karierę rozpoczęła w 1997 roku, kiedy wzięła udział w „Szansie na sukces”. Wygrała odcinek za interpretację piosenki Ewy Bem „Wyszłam za mąż, zaraz wracam”. Zwycieżyła również w koncercie finałowym. Zaśpiewała w Opolu, a jednocześnie występowała w zespole, który towarzyszył Edycie Górniak. 

W 1999 związała się z firmą Sony Music i w 2000 roku wydała debiutancki album „Mozaika”. W 2006 roku pojawiła się piosenka „Na kolana” i to był strzał w dziesiątkę, bo wszyscy przez lata ją śpiewali. Wylansowała również takie przeboje jak „S.O.S” czy „Zostań”. W 2015 roku wydała swój piąty album „Między słowami”. W 2020 roku ma odbyć się premiera jej kolejnej płyty. 

Działalność pozamuzyczna 

Była uczestniczką takich programów rozrywkowych jak „Taniec z gwiazdami” czy „Twoja twarz brzmi znajomo”. Pojawiła się gościnnie w serialu „Majka”, a także w filmie „Kobiety mafii”. 
Dodaj komentarz