Kim jest?

Elizabeth Olsen - Wanda od Marvela. Wiek, wzrost, waga, mąż, Instagram

Patrycja | dnia: 31-01-2022 | skomentuj

Elizabeth Olsen - Wanda od Marvela. Wiek, wzrost, waga, mąż, Instagram

wikimedia.org

Oceń


Elizabeth Olsen to, jak można domyślić się po nazwisku, siostra znanych aktorek: Mary-Kate i Ashley. Chociaż to one robiły karierę jako dzieci, to Elizabeth, ich młodsza siostra, jest na topie dzisiaj. Jak dobrze ją znacie? 

Wszystko o: Elizabeth Olsen

Pełne imię i nazwisko: Elizabeth Chase Olsen 
Data i miejsce urodzenia: 16 lutego 1989, Sherman Oaks, USA 
Zawód: aktorka 
Wzrost: 168 cm 
Waga: ok. 58 kg 
Partner: Robbie Arnett (mąż od 2021 - obecnie)
Dzieci: brak 
Instagram: brak 

  Zobacz także  

Życiorys

Elizabeth Chase Olsen jest młodszą siostrą najsławniejszych bliźniaczek na świecie - Mary-Kate i Ashley. Oprócz tego wychowywała się z bratem Trentem w rodzinie Davida i Jarnette Olsenów. Zagrała w filmie "Jak uratowano Dziki Zachód" i to jedyny film, w którym grała z siostrami. Uczyła się na New York University's Tisch School of the Arts. Debiutowała w teatrze, ale szybko okazało się, że ma zadatki na gwiazdę filmową. Pojawiła się w produkcji "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz". Od tego czasu jest jedną z gwiazd Marvela. Dostała nawet swój serial "WandaVision". Jest również modelką - reklamowała m.in. sieć sklepów H&M u boku Winony Ryder. 

Życie prywatne 

Od 2016 roku spotykała się z muzykiem - Robbie'm Arnettem. W 2019 roku para się zaręczyła, a w 2021 roku podczas wywiadu Elizabeth zdradziła, że... są już małżeństwem. 
Dodaj komentarz