Kim jest?

Dermot Mulroney - filmowy mężczyzna do wynajęcia. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

Patrycja | dnia: 22-12-2022 | skomentuj

Dermot Mulroney - filmowy mężczyzna do wynajęcia. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

Materiały promocyjne filmu

Oceń


Dermot Mulroney to amerykański aktor, reżyser, producent filmowy i telewizyjny, ale także muzyk. Zobaczcie, jak wiele o nim wiecie. 

Wszystko o: Dermot Mulroney 

Data i miejsce urodzenia: 31 października 1963, Alexandria, Wirginia 
Zawód: aktor, muzyk, reżyser, producent filmowy 
Partnerka: Catherine Keener (1990-2007; rozwód), Tharita Cesaroni (2008-obecnie)
Dzieci: Clyde (1999), Mabel Ray, Sally 
Wzrost: 177 cm
Waga: ok. 70 kg
Instagram: brak

Wczesne lata 

Dorastał z młodszą siostrą Moirą i trzema braćmi - dwoma starszymi Conorem i Seanem i młodszym Kieranem. Już w szkole często występował w przedstawieniach. W 1981 roku ukończył T. C. Williams High School w Alexandria. W 1985 roku z kolei odebrał dyplom ukończenia wydziału filmowo-teatralno-muzycznego w School of Speech przy Northwestern University w Chicago. 

  Zobacz także  

Kariera 

Początkowo grał tylko w teatrze. Na mały ekran trafił w 1986 roku do produkcji "Grzech niewinności". Początkowo długo grał role epizodyczne, aż w 1988 roku zagrał w "Młodych strzelbach". To otworzyło przed nim wiele nowych możliwości. Zagrał w produkcjach takich jak "Psychopata", "Mój chłopak się żeni", "Pretty Man, czyli chłopak do wynajęcia" czy "Przyjaciele". Zobaczcie więcej o jego karierze w zakładce "najlepsze filmy i seriale", która znajduje się poniżej. 

Życie prywatne 

W latach 1990-2007 był w związku małżeńskim z Catherine Keener. Para ma syna - Clyde'a. W 2008 roku wziął ślub z Tharitą Cesaroni, z którą ma dwie córki: Mabel Ray i Sally. 
Dodaj komentarz