Kim jest?

Cyber Marian – youtuber z poczuciem humoru. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, żona

Marta | dnia: 22-09-2020 | skomentuj

Cyber Marian – youtuber z poczuciem humoru. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, żona

instagram.com/@cybermarianpl

Oceń


Cyber Marian, a właściwie Dominik Makowski, należy do grona najpopularniejszych polskich youtuberów. Zrobiło się o nim głośno za sprawą filmiku „Ukryty polski MegaMix”. Youtuber przez wiele lat zmagał się z chorobą nowotworową, co opisał w autobiograficznej książce „Dziś tak bardziej”. Aktywnie działa na rzecz wielu fundacji wspomagających osoby dotknięte przez tę chorobę. Wiecie o nim wszystko?

Wszystko o: Cyber Marian

Pełne imię i nazwisko: Dominik Makowski
Data i miejsce urodzenia: 9 lutego 1984, Warszawa
Zawód: youtuber, producent filmowy, pisarz
Partner: ma żonę, jej dane pozostają nieznane
Dzieci: brak
Wzrost: brak informacji
Waga: brak informacji
Instagram: @cybermarianpl

  Zobacz także  

Kariera

Cyber Marian kanał w serwisie YouTube założył w 2011 roku. To właśnie wtedy pierwszy rozgłos przyniósł mu filmik zatytułowany „Ukryty polski MegaMix”, który został wybrany najlepszym wirusowym filmem tego roku według widzów TVN24. Dwa lata później kanał Cyber Mariana jako jeden z najlepiej rozwijających się w Polsce został nagrodzony przez władze serwisu YouTube spersonalizowaną kampanią reklamową. Na kanale youtubera poza mixami można znaleźć między innymi serię „Suchary”, trailery filmów i serie „Cyber!Special” oraz „Cyber!Info”. Makowski współpracuje z innymi youtuberami, takimi jak Kabaret Malina, Kuzyn Hindus, Czwarta Fala, Izak, Agnieszka Grzelak czy ŚmiechawaTV. W 2016 roku wziął udział w rajdzie Dakar, o którym nakręcił film „Składakar”. Trzy lata później stworzył grę mobilną „CyberJunk”.

Życie prywatne

Youtuber przez siedem lat chorował na chłoniaka Hodgkina. W ramach terapii przeszedł dwa autologiczne przeszczepy szpiku. Dominik Makowski angażuje się w liczne akcje charytatywne i współpracuje z organizacjami zajmującymi się wspieraniem ludzi chorych na raka, w tym z fundacjami „Pokonaj Raka”, „Rak’n’Roll”, „Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową, „ALIVIA”, „Kapitan Światełko”, „Herosi” i „Sowie Oczy”.




Dodaj komentarz