Kim jest?

Cezary Kulesza - prezes PZPN. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

Mateusz | dnia: 25-01-2023 | skomentuj

Cezary Kulesza - prezes PZPN. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

Wikimedia / CC0 / flickr.com

Oceń


Cezary Kulesza (a właściwie Cezary Andrzej Kulesza) urodził się 22 czerwca 1962 w Wysokiem Mazowieckiem. Jest byłym polskim piłkarzem, przedsiębiorcą, agentem muzycznym i działaczem sportowym. Od 2021 jest prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Wszystko o: Cezary Kulesza

Pełne imię i nazwisko: Cezary Andrzej Kulesza
Data i miejsce urodzenia: 22 czerwca 1962 / Wysokie Mazowieckie
Zawód: przedsiębiorca / agent muzyczny / działacz sportowy
Żona: żonaty
Dzieci: dwójka
Wzrost: brak informacji
Waga: brak informacji
Instagram: brak informacji

  Zobacz także  

Kariera

Cezary Kulesza w przeszłości był piłkarzem i reprezentował barwy klubów takich jak: Gwardia Białystok, Olimpia Zambrów, Mławianka Mława, Jagiellonia Białystok, RFC Aubel, MZKS Wasilków i Supraślanka Supraśl. Po zakończeniu piłkarskiej kariery zajął się prowadzeniem działalności biznesowej i otworzył wytwórnie muzyczną Green Star, z którą powiązane są między innymi największe gwiazdy polskiego disco polo. Od 2008 Kulesza pełnił funkcje doradcy ds. sportowych i prokurenta w Jagiellonii Białystok, a w 2010 roku został prezesem klubu. W 2021 roku zrezygnował z tej funkcji i podjął decyzję o kandydowaniu na stanowisko prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. 18 sierpnia 2021 został wybrany na nowego prezesa PZPN.

Życie prywatne

O życiu prywatnym prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej wiadomo tak naprawdę niewiele. W mediach znaleźć można informację, że jest żonaty i ma dwójkę dzieci.
Dodaj komentarz