Kim jest?

Andrew Garfield - Niesamowity Spider-Man. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Patrycja | dnia: 13-12-2022 | skomentuj

Andrew Garfield - Niesamowity Spider-Man. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Materiały promocyjne filmu

Oceń


Andrew Garfield to amerykańsko-brytyjski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy. Pewnie większość osób zna go z roli Spider-Mana m.in. w produkcji "Niesamowity Spider-Man". Ale jak dobrze znacie jego prywatne życie? 

Wszystko o: Andrew Garfield 

Pełne imię i nazwisko: Andrew Russell Garfield 
Data i miejsce urodzenia: 20 sierpnia 1983, Los Angeles 
Zawód: aktor, model 
Partnerka: Alyssa Miller (2021-obecnie)
Dzieci: brak 
Wzrost: 179 cm 
Waga: ok. 74 kg 
Instagram: brak

Wczesne lata

Urodził się w Los Angeles, w Kalifornii. Jest synem dekoratorów wnętrz. Rodzina przeniosła się do Anglii, kiedy Andrew miał trzy lata. Ma podwójne obywatelstwo. Uczęszczał do Priory Preparatory School i City of London Freemen's School. W 2004 roku ukonczył londyńską Central School of Speech and Drama. 

  Zobacz także  

Kariera

Zaczął lekcje aktorstwa, kiedy miał piętnaście lat. Przyłączył się do grupy małych warsztatów teatralnych. Jego debiut miał miejsce w 2005 roku, kiedy pojawił się w komedii "Mumbo Jumbo". W 2007 roku zarał w "Ukrytej strategii". Jest znany głównie jako Spider-Man w produkcjach z 2012 i 2014 roku. Zagrał w prodikcji "Tick, tick... Boom!", a za rolę otrzymał nominację do Oscara i zdobył Złoty Glob. 

Życie prywatne 

Andrew Garfield ma szczęście do przepięknych partnerek. Do tej pory związany był m.in. z Emmą Stone, Ritą Orą czy Aisling Beą. Od 2021 roku zwiazany jest z modelką Alyssą Miller, co potwierdził w lutym 2022 roku. 
Dodaj komentarz